€ 409.000,- k.k.
Deze ruime, moderne en keurig onderhouden TUSSENWONING MET EEN GROTE GARAGE is gelegen in de populaire woonwijk “de Beuningse Plas”. Deze jonge woonwijk garandeert een uitstekend woonklimaat door een speelse samenhang tussen groen en water (veel rietkragen, waterloopjes en fraaie waterpartijen). Kortom, een heerlijke woonlocatie!
Algemeen
– Bouwjaar: 2009
– Woonoppervlak: 136 m2
– Externe bergruimte: 22 m2
– Inhoud: 469 m3 (exclusief bijgebouw van 83 m3)
– Perceeloppervlak: 156 m2
– Energielabel: A
Verder
– Energiezuinig woonhuis, goed geïsoleerd dus lage energiekosten, € 150,- per maand (gas en elektra)
– De weg aan de achterzijde van het woonhuis is mandelig (V.v.E. bijdrage € 70,- per jaar)
– De gehele begane grond vloer, inclusief hal en toilet, is voorzien van vloerverwarming; de begane grond is voorzien van keramische tegels als vloerafwerking
– Alle slaapkamers zijn voorzien van cai aansluiting en loze leidingen
– Het woonhuis is aan de achterzijde op de eerste verdieping voorzien van rolluiken
– Geen bovenlichten boven alle deuren (meerwerk tijdens de bouw)
– Alle draaiende delen op de eerste verdieping zijn voorzien van vliegenhorren en plisegordijnen van Luxaflex
Indeling
Begane grond: entree, hal/gang met meterkast en moderne toiletruimte voorzien van vrij hangend toilet (softclose) met fontein. Woonkamer met ruime trapkast voorzien van voldoende bergruimte en openslaande tuindeuren die toegang verschaffen tot een mooi aangelegde, zonrijke achtertuin.
De open designkeuken in hoekopstelling (Eggersmann) is luxe uitgerust met een vaatwasser, een 5-pits gaskookplaat, een in het plafond geïntegreerde afzuigkap, combimagnetron en koel-/vriescombinatie. De keuken is voorzien van massieve houten deuren met een houtnerf in wit (zijdeglans) gespoten.
In het geval u de woning wilt uitbouwen dan is de fundering hiervoor reeds aanwezig.
Eerste verdieping: overloop met kastenwand, ouderslaapkamer (16 m2) aan de voorzijde van het huis, 2 slaapkamers aan de achterzijde van het woonhuis. 2 Slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer, de derde slaapkamer is voorzien van vloerbedekking.
Moderne en lichte badkamer met duo ligbad, grote inloopdouche, wastafelmeubel, design-radiator en vloerverwarming (op water). De vloer is afgewerkt met een keramische vloertegel. Aparte toiletruimte met vrij hangend toilet met soft close sluiting.
Tweede verdieping: ruime open verdiepingsvloer (ca. 27 m2) met een fantastische nokhoogte van ca. 3,80 meter. Met gemak is hier een extra of zijn zelfs 2 extra slaapkamers te realiseren. De zolderverdieping is voorzien van een radiator. Tevens witgoedaansluitingen en c.v.-opstelling (merk Intergas HR 36/30 combi-ketel, 2009). Mogelijkheid tot bergruimte achter de knieschotten. De gehele zolderverdieping is voorzien van een laminaatvloer als vloerafwerking. De witte dakplaten zijn geïsoleerd.
Garage
In 2012 is een kwalitatief hoogwaardige garage gebouwd. Deze is volledig geïsoleerd en voorzien van elektra en een elektrische sectionaaldeur met afstandbediening. De garage is 3 meter hoog en voorzien van een vloeistofdichte geïsoleerde vloer met een vorstrand.
Tuin
De onderhoudsvriendelijke achtertuin (ca. 16 meter diep en 5,20 meter breed) is gelegen op het zuiden en voorzien van terrastegels van 80 x 80 cm.. Verder is de tuin keurig onderhouden en verzorgd. Achterom. Aan de garage is een kleine veranda gebouwd met elektra. De achtergevel van het woonhuis is voorzien van een buitenkraan met automatische leegloop welke van binnenuit afsluitbaar is. Voor een totaalimpressie hebben we ook enkele foto’s toegevoegd in de zomerdag. Aan de voorzijde een fantastisch uitzicht over de waterplas.
Parkeergelegenheid aan de achterzijde van het woonhuis.
Waarom de verkoper hier altijd zo plezierig heeft gewoond?
– Omdat het huis af is en luxe afgewerkt!
– Omdat het beschikt over een (blijvend) fraai uitzicht, de boot ligt voor de deur! Gedurende de wintermaanden is er vaak een mogelijkheid om te schaatsen!
– Omdat de woning beschikt over een zonnige tuin op het zuiden!
– Omdat de woning gelegen is in een rustige woonomgeving!
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging! Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
- 136 m2
- 834 m2
- 3
Kenmerken Lagunesingel 142
Overdracht
Vraagprijs | € 409.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Perceel oppervlakte | 834 m2 |
---|---|
Woonoppervlakte | 136 m2 |
Inhoud | 469 m3 |
Bouw
Soort | Eengezinswoning |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 2009 |
Dak type | Zadeldak |
Isolatievormen | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, HR glas |
Energielabel | A |
Indeling
Aantal verdiepingen | 3 |
---|---|
Aantal kamers | 5 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 1 |
Ligging Lagunesingel 142
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
25.424
Leeftijd
in percentages van totaal
Huishoudsamenstelling
in percentages van totaal
17%
20% NL
30%
20% NL
53%
20% NL