€ 489.000,- k.k.
Wil je wonen in het geliefde Nijmegen-Noord (Zuiderveld) met alle gemakken en luxe van een gloednieuwe woning? Dan is deze ruime eengezinswoning uit 2020 gelegen aan een rustig hofje waar kinderen heerlijk voor de deur kunnen spelen de ideale plek!
Naast natuurlijk de duurzaamheid en energiezuinigheid van een bijna nieuw huis (bj 2020), hebben de huidige eigenaren mooie en luxe keuzes gemaakt in de afwerking en de opties. De grote uitbouw met openslaande tuindeuren, 5 inbouwzonnepanelen, vloerverwarming op de begane grond en badkamer, gladde wanden, luxe sanitair en keuken, mooi afgewerkte trappen en een fraai aangelegde tuin maken dit huis helemaal compleet en klaar om in te trekken!
Door de ruime opzet, de aanleg van groenstroken en het plaatsen van speelvoorzieningen is Zuiderveld een zeer kindvriendelijke omgeving. Daarnaast vind je in de andere wijken van Nijmegen-Noord, allen op loopafstand, meerdere scholen, sportvelden, winkels en horeca. Daarbij is de wijk gunstig gelegen ten opzichte van de uitvalswegen A50/A15 en de A325, Station Lent en uiteraard het gezellige centrum van Nijmegen en Elst.
Laten we snel binnen kijken…
Begane grond
Aan het verkeersluwe hofje kom je hier aan de voorkant de woning binnen. Via de hal, waar zich de luxe toilet met fontein, meterkast, trapopgang en garderobe bevinden, kom je binnen in de ruim uitgebouwde woonkamer.
Aan de voorzijde van de woonkamer bevindt zich de moderne open keuken (L-opstelling) die van uitgebreide inbouwapparatuur is voorzien, zoals vaatwasser, koel-vriescombinatie, brede inductiekookplaat, stoomoven en afzuigkap. Vanwege het hofje heb je hier nooit auto’s voor de deur en geeft dit een heerlijk gevoel van rust.
In het midden van de kamer past gemakkelijk een grote eettafel, waardoor er fijn contact met zowel zitgedeelte als keuken mogelijk is. De gehele woonkamer is tot in de puntjes afgewerkt met een mooie pvc-vloer (met vloerverwarming), gladde wanden en luxe binnendeuren.
Het zitgedeelte is door de uitbouw royaal opgezet en heeft vanwege de grote raampartij een mooi uitzicht over de ruime achtertuin (bijna 15 meter diep op het oosten). Via de openslaande deuren loop naar buiten waar genoeg ruimte is om met vrienden te tafelen, te genieten van het groen en de bloeiende planten, maar waar eventueel ook nog speelruimte te creëren is. De tuin beschikt over een handig schuurtje met opbergruimte voor fietsen en tuinspullen en is ook via de achterom te bereiken.
1e verdieping
Vanuit de hal nemen we de met pvc-afgewerkte trap naar de 1e verdieping waar we uitkomen op de overloop. Deze biedt toegang tot de 2 slaapkamers en badkamer. De gehele verdieping is voorzien van een mooie laminaatvloer. De badkamer is neutraal van kleur en modern afgewerkt met een ruime inloopdouche, groot wastafelmeubel en zwevend closet. De huidige eigenaren hebben ervoor gekozen om tijdens de bouw bij de grootste slaapkamer een luxe walk-in-closet te creëren. Is het voor jou praktischer dat er 3 kamers aanwezig zijn? Met een deur, kozijn en een stukje extra muur heb je dat zo gerealiseerd.
2e verdieping
Wanneer je doorloopt naar de zolder, zie je dat dit momenteel nog één grote multifunctionele ruimte is. Doordat de verkopers hier al wel 2 dakramen, een designradiator eenzelfde laminaatvloer als de 1e verdieping en 2 loze leidingen hebben laten plaatsen, kun je hier gemakkelijk twee extra (slaap)kamers realiseren. Op zolder bevinden zich de aansluiting voor het witgoed, de mechanische ventilatie en omvormer van de 5 inbouwzonnepanelen.
Kortom: ben jij op zoek naar een nieuw huis met alle gemakken van dien maar wil je niet 1,5-2 jaar wachten tot het gebouwd is, kom dan snel naar de Bert Haanstrapark 26, want hier kun je zo in.
Samengevat:
* Woonoppervlakte 145 m2 / perceeloppervlakte 154 m2 / inhoud 516 m3
* Bouwjaar 2020;
* Energielabel A;
* Luxe en moderne keuken en sanitair;
* Zeer goed afgewerkt en bij de bouw gekozen voor fraaie opties;
* 2 slaapkamers met walk-in closet en een grote open zolder;
* Fraai aangelegde achtertuin (met behulp van architect);
* Zeer leuk gelegen aan een besloten hofje waar kinderen fijn voor de deur kunnen spelen;
* Goede centrale ligging bij uitvalswegen, Nijmegen Centrum en treinstation Lent.
- 145 m2
- 154 m2
- 3
Kenmerken Bert Haanstrapark 26
Overdracht
Vraagprijs | € 489.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Perceel oppervlakte | 154 m2 |
---|---|
Woonoppervlakte | 145 m2 |
Inhoud | 516 m3 |
Bouw
Soort | Eengezinswoning |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 2020 |
Dak type | Zadeldak |
Isolatievormen | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, HR glas |
Energielabel | A |
Indeling
Aantal verdiepingen | 3 |
---|---|
Aantal kamers | 4 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 1 |
Ligging Bert Haanstrapark 26
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
173.557
Leeftijd
in percentages van totaal
Huishoudsamenstelling
in percentages van totaal
20%
20% NL
37%
20% NL
42%
20% NL